Spring naar inhoud

Nieuws van de Paletgroepen

In twee dagen tijd zijn alle najaarsoverleggen met de bewonerscommissies van Habion en Palet gehouden. Helaas is er geen vertegenwoordiging van Habion aanwezig geweest bij de overleggen. Gelukkig heeft Habion toegezegd om in januari met de bewonerscommissies in overleg te gaan om vragen te beantwoorden.
Natuurlijk zijn er per complex verschillende vragen, maar vrijwel iedere bewonerscommissie had vragen over de glazenwassers en het tuinonderhoud.

Steeds meer bewoners hebben de beschikking over een scootmobiel. Daarmee wordt hun mobiliteit sterk vergroot. Het stallen van scootmobiels is vaak wel een probleem. Bij de bouw van de bestaande complexen is uiteraard geen rekening gehouden met het stallen van een scootmobiel. Met de commissies, Palet en Habion wordt nagedacht over mogelijkheden om de scootmobiels te stallen in het complex. Belangrijk daarbij is dat de scootmobiels wel in de directe nabijheid van de bewoners gestald kunnen worden. Immers, gebruikers van een scootmobiel zijn over het algemeen niet meer zo goed ter been. Ook mag een scootmobiel niet de ingang of de doorgang blokkeren. Dat een stalling voor scootmobiels in een behoefte voorziet, blijkt bij Eezicht/De Helling in Leeuwarden. De, deze zomer, gerealiseerde ruimte is al vol en er wordt nagedacht over nog een ruimte.